Бамперна машинка "Ураганний Вихор", електромобіль атракціон

$830

Представляємо вашій увазі бамперну машинку "Ураганний Вихор" - веселу і захопливу розвагу, яка додасть нотку адреналіну у ваш бізнес!

"Ураганний Вихор" - це не просто машинка, це джерело нескінченних веселощів для дітей і дорослих. Встановлені на машинці чотири потужні батареї по 12v і 20Ah забезпечують стабільну й тривалу роботу, гарантуючи невпинні веселощі протягом дня.

Завдяки регулюванню швидкості руху, "Ураганний Вихор" підходить як для маленьких дітей, так і для підлітків та дорослих. А максимальна вантажопідйомність до 100 кг робить його доступним для широкого кола відвідувачів вашого парку чи центру розваг.

Цей атракціон буде чудовим доповненням до вашого бізнесу, залучаючи як дітей, так і їхніх батьків. Веселі заїзди на бамперній машинці стануть однією з найулюбленіших розваг для відвідувачів вашого закладу, що сприятиме збільшенню популярності та прибутковості вашого бізнесу.

Швидко і недорого доставимо товари з нашого сайту в будь-який регіон Росії, Казахстану, Білорусії, Вірменії, Киргизстану. Доставка здійснюється транспортними компаніями: Ділові лінії, Енергія, ПЕК, КІТ або іншими.

Телефонуйте або пишіть, детально Вам усе розповімо.

Характеристики

Інші
Наші пропозиції Новинка
Категорія Бамперні машинки
Гарантія є
Призначення Електромобіль
Висота 0.75 м
Довжина 1.5 м
Ширина 1.06 м
Артикул УРАГАНМОБІЛЬ888
Доставка Транспортна компанія
Додати відгук

$830

Прокрутити до верху